1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
VoIP
Последна активност:
24 Август 2015
Зачленет:
7 Февруари 2010
Мислења:
41
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
20
Роденден:
1 Јануари 1990 (Возраст: 30)

Сподели

VoIP

Intern, 30

VoIP последен пат беше виден (како):
24 Август 2015