1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Vlecka's Recent Activity

 1. Vlecka одговори на темата Проценка Lenovo ThinkStation S30.

  Така ми е пренесено, ако има некој заинтересиран ќе проверам уште еднаш за најсигурно.

  19 Август 2019 во 15:06
 2. На Vlecka му/ѝ се допаѓа мислењето на Astro во темата Проценка Lenovo ThinkStation S30.

  10.000 Конфигурацијата е баш како во спецификацијата?

  19 Август 2019 во 15:06
 3. Vlecka започна нова тема:

  Проценка Lenovo ThinkStation S30

  Ваљда е овој модел. Lenovo ThinkStation S30 0568 - Xeon E5-1620 3.6 GHz - Monitor : none. Series Specs Доаѓа со монитор и тастатура....

  Форум: Продавам

  18 Август 2019