1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
*Vlay_MarkomaN*
Последна активност:
17 Јули 2012
Зачленет:
17 Јули 2012
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко
Локација:
skopje
Занимање:
kuvar

Сподели

*Vlay_MarkomaN*

Intern, Машко, од skopje

*Vlay_MarkomaN* последен пат беше виден (како):
17 Јули 2012