1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

vlavot's Recent Activity

 1. vlavot одговори на темата Која Denuvo игра чекате да биде кракната?.

  Gears of war 4 без проблем сплитскрин 2к резолуција по 1080 на двајца, сон Sent from my iPhone using Tapatalk

  22 Септември 2019 во 21:25
 2. vlavot одговори на темата Која Denuvo игра чекате да биде кракната?.

  Дефф gears of war серијалот еден од најдобрите за coop кампања split/screen. Ја симињам и почнуваме со шурата. Sent from my iPhone...

  22 Септември 2019 во 21:03
 3. На vlavot му/ѝ се допаѓа мислењето на Avid во темата Која Denuvo игра чекате да биде кракната?.

  M8S M8S M8S Gears.5-CODEX

  22 Септември 2019 во 21:02
 4. На vlavot му/ѝ се допаѓа мислењето на lynx во темата Netflix во Македонија.

  Баланар, ја дрвиш.

  22 Септември 2019 во 18:26
 5. vlavot одговори на темата Netflix во Македонија.

  И мене ме интересира што е тоа шо биднало? Ми треба инфо да разберам. Sent from my iPhone using Tapatalk

  22 Септември 2019 во 18:26
 6. На vlavot му/ѝ се допаѓа мислењето на GGTT1 во темата Snapdragon, Kirin, Exynos, Аpple Ax.

  Ke kupam Ako treba:)

  22 Септември 2019 во 08:05
 7. vlavot одговори на темата Netflix во Македонија.

  Остај, долга и широка, на овој форум ако имаш Епл продукт 2-4 членови те демнат по сите теми и тролат 90% од времето со неписмени...

  21 Септември 2019 во 19:13
 8. vlavot одговори на темата Netflix во Македонија.

  Друже троловите одозгоре истролаа дека ова со нетфликс е пиратерија. А не дали е кривично, законско правно или дали краставиците во...

  21 Септември 2019 во 17:26
 9. vlavot одговори на темата Netflix во Македонија.

  Еве и ти, имајќи предвид ти не знаеш дали тие акаунти идат од крадени или не. Ја можам да ти кажам дека персоналниот нетфликс кој го...

  21 Септември 2019 во 17:11
 10. vlavot одговори на темата Netflix во Македонија.

  Да да тој е окк Sent from my iPhone using Tapatalk

  21 Септември 2019 во 17:05
 11. vlavot одговори на темата Netflix во Македонија.

  Дечко ти не знаеш што значи пиратерија, слободно научи: [IMG] Sent from my iPhone using Tapatalk

  21 Септември 2019 во 16:51
 12. vlavot одговори на темата Netflix во Македонија.

  Овој alicethegreat27@gmail.com од него ти е? Sent from my iPhone using Tapatalk

  21 Септември 2019 во 16:48
 13. vlavot одговори на темата Netflix во Македонија.

  Каде тоа има нетфликс пиратерија? Sent from my iPhone using Tapatalk

  21 Септември 2019 во 16:47
 14. На vlavot му/ѝ се допаѓа мислењето на 123456 во темата Netflix во Македонија.

  6 долари платив, еве веке 8-9 месец ми е се уште активен, најчудно е што типов воопшто не користи нетфликс што е негов

  21 Септември 2019 во 16:46
 15. vlavot одговори на темата Snapdragon, Kirin, Exynos, Аpple Ax.

  Ако имаш Ајфон одма пуштам неколку 100-тки Sent from my iPhone using Tapatalk

  21 Септември 2019 во 15:24