1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои vlavot ги следи

 1. bogoevski

  Unstoppable , Машко, од Longyearbyen
  Мислења:
  1,668
  Допаѓања:
  2,656
  Поени од трофеи:
  1,517
 2. lamja

  Gaining Experience, Машко, 37, од Skopje
  Мислења:
  424
  Допаѓања:
  181
  Поени од трофеи:
  392
 3. miawallace66

  Intern, Женско, 28
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  25
 4. prichina

  Cuda 5.5, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,832
  Допаѓања:
  5,016
  Поени од трофеи:
  2,312