1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат vlavot

 1. Andbit

  Intern, Машко
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 2. bogoevski

  Unstoppable , Машко, од Longyearbyen
  Мислења:
  1,668
  Допаѓања:
  2,656
  Поени од трофеи:
  1,517
 3. Creed_Bratton

  Gaining Experience, од EU
  Мислења:
  285
  Допаѓања:
  328
  Поени од трофеи:
  315
 4. elena_gemini

  Intern, Женско, 29
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  20
 5. miawallace66

  Intern, Женско, 28
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  25
 6. Sliderr

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  27
  Допаѓања:
  59
  Поени од трофеи:
  100