1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Vlatzki's Recent Activity

 1. На Vlatzki му/ѝ се допаѓа мислењето на Molec во темата Ит хорор.

  [IMG]

  13 Септември 2019 во 13:11
 2. Vlatzki одговори на темата redmi note2 неможам да го конектирам со ПЦ.

  Имаш ли пробано со друг кабел, друга усб порта, друг компјутер ?

  13 Септември 2019 во 01:59
 3. Vlatzki одговори на темата Позитивни искуства со продажба на хардвер/предмети ( од членови на It.com.mk).

  Исто +1 за @Alucard , човек ипол. :)

  12 Септември 2019 во 19:15
 4. На Vlatzki му/ѝ се допаѓа мислењето на Alucard во темата Позитивни искуства со продажба на хардвер/предмети ( од членови на It.com.mk).

  +1 за @Vlatzki ;)

  12 Септември 2019 во 19:14
 5. Vlatzki одговори на темата Препорачајте кулер за Ryzen 2600.

  Со здравје да си го ладиш.

  11 Септември 2019 во 22:21
 6. Vlatzki одговори на темата Телевизори (искуства, препораки, совети, мислења...).

  Какви се шансите да се најде 40" панел за LG телевизор во државава ? Барам половен панел, мислам дека нема смисла да купувам нов панел...

  11 Септември 2019 во 22:17
 7. Vlatzki одговори на темата Продадено CB821A - HP Officejet Pro L7590 All-in-One Printer.

  @Alucard провери ПП.

  11 Септември 2019 во 13:41