1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои Vlatzki ги следи

 1. 386ka

  Gaining Experience
  Мислења:
  2,360
  Допаѓања:
  189
  Поени од трофеи:
  827
 2. Commie

  Gaining Experience, Машко, 31
  Мислења:
  4,712
  Допаѓања:
  214
  Поени од трофеи:
  827
 3. Devojkata

  Redhair Geek, 27
  Мислења:
  174
  Допаѓања:
  56
  Поени од трофеи:
  245
 4. Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,387
  Допаѓања:
  25,017
  Поени од трофеи:
  2,377
 5. HijackHacker

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  5,108
  Допаѓања:
  296
  Поени од трофеи:
  1,227
 6. kirocone

  Intern, 31
  Мислења:
  29
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  0
 7. KoFa

  Intern
  Мислења:
  39
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  170
 8. liveratorium

  Intern
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  5
 9. maci

  On your way to fame
  Мислења:
  2,896
  Допаѓања:
  637
  Поени од трофеи:
  802
 10. MetalGear

  On your way to fame, Машко, 33
  Мислења:
  2,990
  Допаѓања:
  503
  Поени од трофеи:
  812
 11. nullVector

  Intern, 29
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 12. Stane

  Gaining Experience
  Мислења:
  2,497
  Допаѓања:
  75
  Поени од трофеи:
  732
 13. stole_pesov

  Intern, 28
  Мислења:
  530
  Допаѓања:
  17
  Поени од трофеи:
  265