1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат Vlatzki

 1. BSOD

  Intern
  Мислења:
  709
  Допаѓања:
  46
  Поени од трофеи:
  0
 2. Cika

  V.I.P
  Мислења:
  2,388
  Допаѓања:
  948
  Поени од трофеи:
  727
 3. DaCunha17

  Intern, Машко
  Мислења:
  52
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  20
 4. Dark_angelMKD

  Gaining Experience, Машко, од Струга
  Мислења:
  558
  Допаѓања:
  53
  Поени од трофеи:
  295
 5. Devojkata

  Redhair Geek, 27
  Мислења:
  174
  Допаѓања:
  56
  Поени од трофеи:
  245
 6. Garfield'

  Intern, Машко, 22
  Мислења:
  189
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  30
 7. HyperFreak

  Intern
  Мислења:
  66
  Допаѓања:
  9
  Поени од трофеи:
  0
 8. kire-zakon

  Intern
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 9. krstanoski

  Intern, Машко, од Ohrid
  Мислења:
  117
  Допаѓања:
  24
  Поени од трофеи:
  227
 10. Nakolce

  Gaining Experience, 25
  Мислења:
  941
  Допаѓања:
  87
  Поени од трофеи:
  285
 11. nCounTr

  Intern
  Мислења:
  474
  Допаѓања:
  41
  Поени од трофеи:
  0
 12. sdarko

  Gaining Experience
  Мислења:
  1,051
  Допаѓања:
  64
  Поени од трофеи:
  385
 13. Shutter

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  349
  Допаѓања:
  120
  Поени од трофеи:
  302
 14. Speedy

  Gaining Experience, Машко, 25
  Мислења:
  592
  Допаѓања:
  202
  Поени од трофеи:
  402