1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
vlatkosta
Последна активност:
28 Декември 2018
Зачленет:
1 ноември 2011
Мислења:
4
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
60

Сподели

vlatkosta

Intern

Моментален статус: Моментален статус: (нема) 15 Април 2017

vlatkosta последен пат беше виден (како):
28 Декември 2018