1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат vlatkorun

 1. the.w

  Intern, Машко, 34, од Скопје
  Мислења:
  52
  Допаѓања:
  28
  Поени од трофеи:
  70