1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
vlatkooo3
Последна активност:
5 Февруари 2012
Зачленет:
12 Март 2010
Мислења:
104
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
20
Роденден:
1 Февруари 1993 (Возраст: 27)

Сподели

vlatkooo3

Intern, 27

vlatkooo3 последен пат беше виден (како):
5 Февруари 2012