1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
vlatko_1984
Последна активност:
30 Март 2020
Зачленет:
3 Септември 2012
Мислења:
3
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко
Роденден:
7 Мај 1984 (Возраст: 35)

Сподели

vlatko_1984

Intern, Машко, 35

vlatko_1984 последен пат беше виден (како):
30 Март 2020