1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
vlatko250
Последна активност:
4 Јули 2020 во 15:17
Зачленет:
8 Септември 2016
Мислења:
8
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
30
Пол:
Машко
Роденден:
4 Јули 1982 (Возраст: 38)

Сподели

vlatko250

Intern, Машко, 38

vlatko250 последен пат беше виден (како):
4 Јули 2020 во 15:17