1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Vlatko1904
Последна активност:
29 ноември 2018
Зачленет:
15 Јуни 2016
Мислења:
27
Допаѓања:
10
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
19 Април 1983 (Возраст: 36)

Сподели

Vlatko1904

Intern, Машко, 36

Vlatko1904 последен пат беше виден (како):
29 ноември 2018