• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од vlatko-1

 1. V

  ONE проблем со лимитот.

  imas wi-fi konekcija?? ako e taka togas 80 posto mozno e da ti krade nekoj. ist takov ptoblem imase eden drugar,pa posle smeni setinzite za wi-fi to.
 2. V

  ke dades 1 sdr da zemam? 200 den,taka?

  ke dades 1 sdr da zemam? 200 den,taka?
На врв Дно