1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
vlatko-1
Последна активност:
18 Април 2011
Зачленет:
15 Јануари 2010
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Сподели

vlatko-1

Intern

vlatko-1 последен пат беше виден (како):
18 Април 2011