1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
vlat4e82
Последна активност:
4 Јуни 2019
Зачленет:
20 Декември 2013
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
65
Пол:
Машко
Роденден:
22 ноември 1982 (Возраст: 37)
Локација:
Skopje

Сподели

vlat4e82

Intern, Машко, 37, од Skopje

Dali moze da se vrze gopro hiro 2018 so remote control zasto jas probav ama nemoze pa dali ima nekoj sto znae 3 Јуни 2019

vlat4e82 последен пат беше виден (како):
4 Јуни 2019