1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
vlat4e1
Последна активност:
23 Мај 2020
Зачленет:
10 Февруари 2016
Мислења:
17
Допаѓања:
8
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
27 Април 1988 (Возраст: 32)

Сподели

vlat4e1

Intern, Машко, 32

vlat4e1 последен пат беше виден (како):
23 Мај 2020