1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
vladoboss
Последна активност:
10 Јуни 2011
Зачленет:
29 Април 2007
Мислења:
17
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
0
Веб-страна:

Сподели

vladoboss

Intern

vladoboss последен пат беше виден (како):
10 Јуни 2011