1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Vlado.T
Последна активност:
30 Март 2020
Зачленет:
28 Мај 2010
Мислења:
233
Допаѓања:
13
Поени од трофеи:
242

Ги следи 2

Пол:
Машко
Роденден:
5 Мај 1994 (Возраст: 26)

Сподели

Vlado.T

Intern, Машко, 26

Vlado.T последен пат беше виден (како):
30 Март 2020