1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

vladimir171's Recent Activity

 1. vladimir171 започна нова тема:

  Dark Souls III xbox one

  Ја продавам играта од насловот. Отворена, снимена и после 1 саат избришана не ми лежи на стилот на играње па иде за продажба. Цена 2000...

  Форум: Продавам

  17 oктомври 2019 во 22:18