1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои vladimir171 ги следи

 1. 7n00dle7

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  560
  Допаѓања:
  347
  Поени од трофеи:
  255
 2. bellona

  Intern, Женско
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 3. Harrabed

  Practice makes perfect, Машко, 24
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,473
  Поени од трофеи:
  502
 4. SaleSk

  Arzt, Машко, 42
  Мислења:
  4,593
  Допаѓања:
  5,119
  Поени од трофеи:
  1,852
 5. stefan_v

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,417
  Допаѓања:
  598
  Поени од трофеи:
  502
 6. Todor91

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  791
  Допаѓања:
  608
  Поени од трофеи:
  512
 7. tomi

  Guru, Машко, од Скопје
  Мислења:
  9,901
  Допаѓања:
  9,125
  Поени од трофеи:
  2,342
 8. toshex

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  4,017
  Допаѓања:
  4,034
  Поени од трофеи:
  1,702