1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат vladimir171

 1. bellona

  Intern, Женско
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 2. CyberTm

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  522
  Допаѓања:
  131
  Поени од трофеи:
  235
 3. darecarcemb

  Intern, 27
  Мислења:
  236
  Допаѓања:
  20
  Поени од трофеи:
  20
 4. Harrabed

  Practice makes perfect, Машко, 24
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,473
  Поени од трофеи:
  502
 5. mztrifunovski

  Intern, 24
  Мислења:
  272
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  0
 6. Speedy

  Gaining Experience, Машко, 25
  Мислења:
  593
  Допаѓања:
  202
  Поени од трофеи:
  402
 7. Todor91

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  791
  Допаѓања:
  608
  Поени од трофеи:
  512
 8. toshex

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  4,017
  Допаѓања:
  4,034
  Поени од трофеи:
  1,702