1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
vladimir.
Последна активност:
22 Декември 2011
Зачленет:
25 oктомври 2011
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Роденден:
26 Мај 1988 (Возраст: 32)

Сподели

vladimir.

Intern, 32

vladimir. последен пат беше виден (како):
22 Декември 2011