1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
vladence
Последна активност:
2 Март 2017
Зачленет:
31 Мај 2009
Мислења:
275
Допаѓања:
32
Поени од трофеи:
105
Пол:
Машко
Локација:
Скопје

Сподели

vladence

Intern, Машко, од Скопје

Се чека Виндоус да го пушти Фајрфокс :D 30 Април 2014

vladence последен пат беше виден (како):
2 Март 2017