• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Неодамнешна содржина од Vlad95

 1. V

  Царинска тарифа

  Imam kupeno okolu 20 knigi na angliski dali bi imalo nekoj problem pri premin na granica?
 2. V

  ФЕИТ

  Има ли тука некој што има положено проектиранје во еео кај фуштиќ
 3. V

  Mi - паметни телефони (Xiaomi) генерална дискусија

  redmi 3s за време на повик не се слуша ништо што ми зборуваат и морa да уклучувам спикер дали е некоја софтверска грешка или мора на поправка
 4. V

  Redmi Note 2 - Клуб на сопственици

  top one е селер на али кој праќа низ европа без царина фино лепо си одбираш дхл и за една недела пристигнува во било која држава во еу.Јас имам купено хиоми ноте 3 про за 210 евра преку него.а кај hi се е +100 евра
 5. V

  Redmi Note 2 - Клуб на сопственици

  Претерано многу е.Значи за xiaomi најдобро е да се купува од Top one со праќа без царина за ЕУ
 6. V

  Redmi Note 2 - Клуб на сопственици

  Дечки сакам да купам note 2 od aliexpress ако може да ми кажете колку ке треба да платам царина ддв
На врв Дно