1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
vj_vip
Последна активност:
2 oктомври 2011
Зачленет:
17 Април 2007
Мислења:
83
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
19 Декември 1989 (Возраст: 30)

Сподели

vj_vip

Intern, 30

vj_vip последен пат беше виден (како):
2 oктомври 2011