1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
VixA
Последна активност:
22 Април 2020
Зачленет:
9 Септември 2009
Мислења:
22
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
170
Роденден:
25 Септември 1994 (Возраст: 25)

Сподели

VixA

Intern, 25

VixA последен пат беше виден (како):
22 Април 2020