1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Virus_X
Последна активност:
5 Јули 2020 во 08:14
Зачленет:
1 Март 2015
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко
Роденден:
18 Мај 1988 (Возраст: 32)

Сподели

Virus_X

Intern, Машко, 32

Virus_X последен пат беше виден (како):
5 Јули 2020 во 08:14