1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Virtek
Последна активност:
26 Март 2016
Зачленет:
14 Март 2016
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Роденден:
23 Април 1980 (Возраст: 39)

Сподели

Virtek

Intern, 39

Virtek последен пат беше виден (како):
26 Март 2016