1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Трофеи освоени од virt_

 1. 5
  Доделено: 12 Јули 2013

  Допаднато мислење

  На некого му се допаѓа едно од твоите мислења.

 2. 10
  Доделено: 11 Јули 2013

  Facebook

  Поврзи го твоето корисничко име со Facebook.

 3. 5
  Доделено: 10 Јули 2013

  Прво мислење

  Постирај едно мислење на форумот