1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
virt_
Последна активност:
5 Јануари 2014
Зачленет:
10 Јули 2013
Мислења:
22
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
8 Септември 1994 (Возраст: 25)

Сподели

virt_

Intern, Машко, 25

virt_ последен пат беше виден (како):
5 Јануари 2014