1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Vinter108
Последна активност:
7 Јуни 2020
Зачленет:
12 Август 2015
Мислења:
45
Допаѓања:
13
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко

Сподели

Vinter108

Intern, Машко

Vinter108 последен пат беше виден (како):
7 Јуни 2020