1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
viljus
Последна активност:
23 Мај 2020 во 12:47
Зачленет:
6 Мај 2017
Мислења:
27
Допаѓања:
8
Поени од трофеи:
20
Роденден:
27 Јануари 1964 (Возраст: 56)

Сподели

viljus

Intern, 56

viljus последен пат беше виден (како):
23 Мај 2020 во 12:47