1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Vilip15
Последна активност:
18 Април 2020
Зачленет:
25 Јануари 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
15 Август 1997 (Возраст: 22)

Сподели

Vilip15

Intern, Машко, 22

Vilip15 последен пат беше виден (како):
18 Април 2020