1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
viktorijano
Последна активност:
2 Април 2020 во 20:21
Зачленет:
5 Февруари 2015
Мислења:
3
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55
Пол:
Машко
Роденден:
22 Јуни 1989 (Возраст: 30)

Сподели

viktorijano

Intern, Машко, 30

viktorijano последен пат беше виден (како):
2 Април 2020 во 20:21