• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Викторијаa

 1. В

  Помош за мобилни - прашања - совети -генерална - дискусија

  Се вклучи , ти благодарам .
 2. В

  Помош за мобилни - прашања - совети -генерална - дискусија

  Имам проблем со телефонот , го оставив да се полни ама не бев дома , се полнел повеке од 24часа и не го приметиле за да го исклучат. Сега пробувам да го вклучам но не сака. Да не знае некој како можам пак да го вклучам ?
На врв Дно