1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
viktorce
Последна активност:
20 Јануари 2019 at 04:07
Зачленет:
13 Март 2015
Мислења:
339
Допаѓања:
242
Поени од трофеи:
145

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
22 Март 1990 (Возраст: 28)

Сподели

viktorce

Gaining Experience, Машко, 28

viktorce последен пат беше виден (како):
20 Јануари 2019 at 04:07