1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
viktoraleks
Последна активност:
21 Јануари 2020 во 16:31
Зачленет:
2 Септември 2011
Мислења:
72
Допаѓања:
58
Поени од трофеи:
237
Пол:
Машко
Локација:
Kumanovo

Сподели

viktoraleks

Gaining Experience, Машко, од Kumanovo

viktoraleks последен пат беше виден (како):
21 Јануари 2020 во 16:31