1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Viktor 04
Последна активност:
3 Септември 2019
Зачленет:
8 Август 2019
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Роденден:
19 Јануари 1991 (Возраст: 28)

Сподели

Viktor 04

Intern, 28

Viktor 04 последен пат беше виден (како):
3 Септември 2019