1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј

viktooooor's Recent Activity

  1. viktooooor одговори на темата Т-Home оптика.

    Супер е само доколку имаш лан приклучок до твојот компјутер. Тогаш е со таа брзина и е релативно стабилен и константен. Додека преку...

    12 oктомври 2019 во 13:46