1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј

vikomkd's Recent Activity

  1. vikomkd одговори на темата Ваши фотографии [Читај прв пост!].

    [IMG] [IMG] Сликано со никон д5300 кит ленс Сетингс ISO 800 Shutter 15 sec f/3.5 18mm Првата е оргинал не едитирана,втората е малце...

    15 Август 2019 во 13:53