1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
vidovks
Последна активност:
15 oктомври 2019 во 21:12
Зачленет:
22 Април 2008
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
175

Сподели

vidovks

Intern

vidovks последен пат беше виден (како):
15 oктомври 2019 во 21:12