• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Неодамнешна содржина од vidoni

 1. vidoni

  Problem so HTC 8525

  Vredi da se proba :(
 2. vidoni

  Problem so HTC 8525

  ami???:isplashen::isplashen::isplashen:
 3. vidoni

  Кој модел на мобилен/смартфон користите?

  htc 8525 ama mi zaeba softwerot :isplashen: kazete nekoj ako znae doooobar majstor so ke go upravi:plachko2:
 4. vidoni

  Problem so HTC 8525

  Zdravo drustvo. Imam htc 8525 go zemav pred nekoe vreme no mislam deka ima problem so softwerot (premnogu mu e jak). Malce poveke e spor znae da zakoci i od vreme na vreme ekranot mu pobeluva, no toa ne e do fletot nego do softverot.:isplashen: Daj kazete od kade da najdam soodveten softwer za...
 5. vidoni

  Дајте предлог за лаптоп

  drustvo vi blagodaram...zemav PC ASUS k50ij se nadevam deka ke me sluzi dobro :bravoska:
 6. vidoni

  Pomos so kamera na win.7

  druze go srediv i jas otidov na asus.com i si gi najdov potrebnite drajveri samo nemozam, ustvari neznam koj draver e kako e narecen za duplite funkcii na testaturata ali ke se snajda i za toa, sepak fala:bravoska:
 7. vidoni

  Pomos so kamera na win.7

  ааааааааааа:plachko2:.......а шо незнам каде и што да барам:plachko2:
 8. vidoni

  Pomos so kamera na win.7

  друже имам 2cd'а со него има некој драјвери за камера ама не реагира на нив ми вика дека веке постојат :plachko2:
 9. vidoni

  Pomos so kamera na win.7

  Само што земав нов лап топ, и на него ми инсталираа win7. Е сеа се е ок освен камерата на него ме дава наопачки :isplashen: Дај ако знаете кажете ми каде да идам и како да ја оправам...иначе ја барав софтверски да ја вклучам ама нема такво нештоооо:isplashen: ХЕЕЕЕЕЕЛЛЛЛЛЛПППППП
 10. vidoni

  Дајте предлог за лаптоп

  da go vidov i vidov deka go ima vo amc, ponedelnik ke otidam da go vidam ubavo na lice mesto
 11. vidoni

  Дајте предлог за лаптоп

  na telefonnemozam da gledam film4inja :) bas ke go razgledam so PC e fala
 12. vidoni

  Дајте предлог за лаптоп

  Абе луге ме збрлавевте со форумиве незнам веке ништо:isplashen:. Сакам да земам лаптоп од кај 25.000 до макс 30.000ден, али никако да одлучам (не ги разбирам баш :D). Па викам ај дајте некој конкретен предлог а и од каде нормално. Иначе лаптопот би го користел најмногу за нет и за тепање...
 13. vidoni

  Позздрав

  Здраво на сите јас сум Дарко од Неготино. Подолго сум по форумиве ама никогаш не сум се вклучил во нив :D Сее ја :muahaha:
На врв Дно