1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
vetaarvomagla
Последна активност:
28 Март 2020
Зачленет:
29 Мај 2011
Мислења:
6
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
60

Сподели

vetaarvomagla

Intern

vetaarvomagla последен пат беше виден (како):
28 Март 2020