• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Неодамнешна содржина од Verica995

 1. V

  The Sims ми се исклучува ненадејно

  Имам Windows XP, пред некое време ја инсталирав The Sims, но кога ќе ја оклучам за 4-5 секунди ми се исклучува сама, и ми пишува "The Sims has stopped working properly". Дали може да ми кажете во што е проблемот?
 2. V

  Која лозинка треба да ја ставам на страната speedport.ip?

  A dali ima nekoj drug nacin da se smeni lozinkata na internetot osven preku speedport.ip?
 3. V

  Која лозинка треба да ја ставам на страната speedport.ip?

  ne saka nitu so admin, so nisto ne dava:(
 4. V

  Која лозинка треба да ја ставам на страната speedport.ip?

  Може ли да ми кажете која лозинка треба да се стави за да се оклучи Speedport.ip. Таа што ти е на безжичниот интернет или некоја друга? Јас ја пробав со таа што ми е на интернетот ама не се оклучува.
На врв Дно