1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Vergergy
Последна активност:
14 ноември 2018
Зачленет:
18 Мај 2013
Мислења:
26
Допаѓања:
6
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко
Роденден:
7 Септември 1990 (Возраст: 29)

Сподели

Vergergy

Intern, Машко, 29

Vergergy последен пат беше виден (како):
14 ноември 2018