1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
velesanec
Последна активност:
17 Јануари 2020 во 20:40
Зачленет:
28 Февруари 2012
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55
Пол:
Машко
Роденден:
4 Март 1977 (Возраст: 42)

Сподели

velesanec

Intern, Машко, 42

velesanec последен пат беше виден (како):
17 Јануари 2020 во 20:40