• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Veles

 1. V

  Posledno za HRT2, bese http://83.139.104.99/Content/HLS/Live/Channel(HTV2)/Stream(03)/index.m3u8...

  Posledno za HRT2, bese http://83.139.104.99/Content/HLS/Live/Channel(HTV2)/Stream(03)/index.m3u8 Koj e aktuelniot od kade ima update detali
 2. V

  SMART TV IPTV

  Posledniot pristap na paketot HRT, RTL,,,, bese #EXTINF:0,HRT 2 http://83.139.104.99/Content/HLS/Live/Channel(HTV2)/Stream(03)/index.m3u8 ..... Dali nekoj go znae aktuelniot i od kade mozat da se dobivaat update informacii.... Pozz
 3. V

  SMART TV IPTV

  Posledniot pristap na paketot HRT, RTL,,,, bese #EXTINF:0,HRT 2 http://83.139.104.99/Content/HLS/Live/Channel(HTV2)/Stream(03)/index.m3u8 ..... Dali nekoj go znae aktuelniot i od kade mozat da se dobivaat update informacii.... Pozz
 4. V

  IPTV m3u8 lista

  Posledniot pristap na paketot HRT, RTL,,,, bese #EXTINF:0,HRT 2 http://83.139.104.99/Content/HLS/Live/Channel(HTV2)/Stream(03)/index.m3u8 ..... Dali nekoj go znae aktuelniot i od kade mozat da se dobivaat update informacii.... Pozz
На врв Дно